Servisní technik

Praha

Popis pozice

Máte zkušenosti jako servisní technik a jste manuálně zruční v opravách zahradní a stavební techniky?

Máte řidičský průkaz a bydlíte v Praze ?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis a my se již o vše postaráme.

Pro našeho významného klienta z oblasti prodeje a pronájmu zahradní a stavební techniky hledáme vhodné uchazeče na pozici SERVISNÍ TECHNIK s nástupem ihned!
  • provádění diagnostiky závad na stavební a zahradní technice

  • předávání techniky zákazníkům a s tím i seznámení se správnou obsluhou (pronájem i prodej)

  • zodpovědnost za technickou způsobilost pronajatých strojů a mechanizace včetně platných revizí

  • proaktivní přístup - umět naslouchat, poradit a aktivně komunikovat

  • pružně reagovat na vzniklé situace

Profil kandidáta

  • min. ukončené SOU, ideálně technické zaměření

  • praxe na obdobné pozici min. 3 roky

  • manuální zručnost oprav stavební techniky

  • uživatelská znalost PC (MS Office, MS Dynamics - výhodou), ŘP. sk B - aktivní řidič

  • pouze výhodou - oprávnění na VZV, vyhláška §50

Nabízíme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti

  • mzda: 41 000,- Kč / měsíc - včetně bonusů

  • příspěvek na stravování

  • dovolená navíc

  • lokalita: Praha

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
ID: 4068172  Posting date: 23.4.2021  The job comes from another website or source.