Referent správy pronájmů

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s realitami, velmi dobře se orientujete ve smluvní dokumentaci a domluvíte se bez problému v anglickém jazyce?

Pro našeho významného klienta hledáme kolegu/kolegyni na pozici Realitní koordinátor/ka!
  • aktivní účast na předvádění bytů zájemcům o pronájem bytu a následném předávání bytu a vybavení do užívání

  • aktivní účast na zpětném přebírání bytů od nájemníků

  • příprava, zpracování a archivace nájemních smluv, předávacích protokolů a fotodokumentace

  • zpracování zápočtů, komunikace s finančním úsekem

  • zajištění hromadných oznámení nájemcům v objektu, týkající se informací např. provozu, havárií, jak elektronickou poštou, tak informativními tabulemi po budově

  • zajištění chodu kanceláře (kancelářské potřeby, občerstvení, komunikace se správcem IT)

  • správa dodavatelských vztahů a smluv, evidence došlé a odeslané pošty

Profil kandidáta

  • zkušenosti na obdobné pozici v oboru realit

  • zkušenosti s pronájmy

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (pravidelná komunikace se zahraničními klienty)

  • velmi dobrá orientace v programu Excel

  • orientace ve smluvní dokumentaci

  • pečlivost, samostatnost, ochota se dále vzdělávat

Nabízíme

  • Vzdělávání a osobní rozvoj,

  • pravidelné firemní akce pro zaměstnance,

  • 3 dny sick days

  • 25 dnů dovolené

  • stravenky

  • příspěvek na MHD

  • notebook

  • mobilní telefon s tarifem plně hrazeným společností.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4069733  Posting date: 27.4.2021  The job comes from another website or source.