Údržbář sportovního areálu

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do areálu poskytujícího prostor pro sportovní a rekreační aktivity rodin s dětmi hledáme nového kolegu na pozici Údržbář sportovního areálu. Hledáme třetího kolegu do party, který se postará o technický chod přilehlých nemovitostí a sportovišť.
  • sekání trávy
  • drobné opravy na nemovitostech a zařízeních
  • podpora provozu areálu, řešení náhlých poruch
  • spolupráce při pořádání akcí
  • další úkony spojené s provozem sportovního areálu

Profil kandidáta

Hledáme kandidáta, který:
  • má zkušenosti na obdobné pozici
  • v sezóně mu nevadí práce na ranní/odpolední směnu
  • je samostatný, pracovitý a zručný

Výhodou je zkušenost s elektroúdržbou.

Nabízíme

Nabízíme:
  • zajímavou a stabilní práci
  • kvartální prémie
  • příspěvek na stravování (stravenková karta, 100 Kč na den)
  • příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4072609  Posting date: 30.4.2021  The job comes from another website or source.