PLC Programátor

Pardubický kraj

Popis pozice

Do výrobní firmy v Pardubicích hledáme vhodné kandidáty, kteří budou programovat PLC stroje. Jste zkušený programátor robotů, máte vyhlášku 50, nebo jste zatím absolvent po střední škole elektro a zajímají Vás moderní technologie? Jste ochotný pracovat ve směnném provozu a dorozumíte se aspoň trochu anglicky? Pojďte to zkusit k nám!

  • Programování průmyslových řídicích systémů na bázi PLC a jejich uvádění do provozu, následný troubleshooting

  • Diagnostika a odstraňování závad řídících systémů, snímačů, výkonových prvků a akčních členů

  • Zajištění bezpečného a bezporuchového provozu výrobních zařízení

  • Optimalizace chodu technologického zařízení

  • 12 hodinové směny. Denní a noční od 6 do 6. Nepřetržitý provoz

Profil kandidáta

  • VŠ/SŠ elektro vzdělání výhodou

  • Základní znalost elektrotechniky, vyhláška č. 50/1978 sb. §6 výhodou

  • Základní znalosti programovacích řídících systémů (HW/SW)

  • Základní znalost AJ

  • Znalost práce s jinými zařízeními PLC, CNC stroji výhodou

  • Znalost práce na PC (Outlook, MS Office, excel)

  • Samostatnost, pečlivost a zodpovědnost, aktivní přístup k řešení čehokoliv

  • Schopnost se samostatně, rychle a operativně rozhodovat

Nabízíme

  • Finančně zajímavé ohodnocení dle zkušeností

  • 25 dní dovolené

  • Měsíční online systém benefitů

  • Nadstandardní ohodnocení za případnou práci přesčas

  • Možnost si vybrat náhradní volno

  • Jídlo na pracovišti do 28 Kč.

  • Práci na plný úvazek na dobu určitou (1-2 roky)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Miroslav Koželuh
ID: 4073504  Posting date: 3.5.2021  The job comes from another website or source.