Operátor výroby - montáž automobilových sedaček

Královéhradecký kraj, Česko

Popis pozice

Chceš se podílet na výrobě automobilových sedadel pro Škoda Kodiaq, Karoq a Seat Ateca? Pak hledáme právě Tebe!
Čekají Tě různé druhy činností v rámci výroby automobilových sedadel od montáže až po jejich čalounění! Před samotnou prací Ti vše bude vysvětleno, není se tedy čeho bát! Práce je vhodná pro muže.

Profil kandidáta

  • ochotu pracovat ve vícesměnném provozu

  • manuální zručnost

  • fyzickou zdatnost

  • pozornost

Nabízíme

  • smlouva na hlavní pracovní poměr

  • měsíční výdělek 28.000 – 34.000 Kč dle zkušenosti a zapracování

  • stravenky v hodnotě 70 Kč

  • 25 dní dovolené

  • příplatky za přesčasy, svátky, odpolední a noční směny

  • příplatek za 18-směnný systém 4.000 Kč /měsíc

  • čalounický příplatek 1.400 Kč / měsíc

  • prémie za přítomnost až 3.200 Kč / měsíc

  • ubytování zdarma

  • možnost přestupu do kmenového stavu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4075936  Posting date: 6.5.2021  The job comes from another website or source.