C# developer

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro našeho významného klienta hledáme nové kolegy na pozici C# Developer!
  • Vývoj nového aplikačního software v jazyce C#
  • Podíl na analýze a vývoji nových komponent a nové verze IS v prostředí .NET - C#
  • Spolupráce při analýze a návrhu architektury vyvíjených .NET aplikací
  • Po zapracování možnost účastnit se projektů v zahraničí

Profil kandidáta

  • Minimálně jeden rok komerční praxe s vývojem v .NET
  • Dobrou znalost vývoje v C#
  • Oceníme VŠ vzdělání v IT oboru
  • Výhodou budou zkušenost s vývojem v JavaScropt a Xamarin
  • Uvítáme i dobré analytické schopnosti
  • znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • 25 dnů dovolené
  • Možnost HO
  • Dotované stravování
  • Možnost jazykových kurzů
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Prémie za výročí ve společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4077209  Posting date: 9.5.2021  The job comes from another website or source.