Hlavní účetní s AJ| mezinárodní výrobní závod

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Do mezinárodního výrobního závodu hledáme zkušeného hlavního účetního nebo hlavní účetní, která hovoří plynně anglicky! Těšte se na zaběhnutý tým účetních, příjemné pracovní prostředí a atraktivní mzdu!

  • Zodpovědnost za správné vedení účetnictví

  • Metodické vedení a kontrola účetního týmu účetních

  • Zpracování výstupů pro kontakt s bankou a úřady (DPH, KH, DPPO, silniční daň, statistická šetření a další), spolupráce s auditory (auditovaná účetní závěrka)

  • Zodpovědnost za periodické uzávěrky

Profil kandidáta

  • Praxe min. 3 roky

  • Znalost účetnictví a daní dle české legislativy

  • Znalost IAS/IFRS

  • Zkušenosti s programem SAP

  • Komunikační znalost AJ min. B2

  • Analytické uvažování

  • Schopnost organizace

  • Vedoucí typ s orientací na výsledky

Nabízíme

  • Atraktivní mzda

  • Finanční bonusy v závisloti na plnění KPIs

  • Flexibilní pracovní doba

  • 5 týdnů dovolené

  • Stabilita a jistota zaměstnání

  • Možnost dalšího vzdělávání a školení

  • Osobní růst

  • Podpora ze strany vedení

  • Příjemné pracovní prostředí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4078680  Posting date: 11.5.2021  The job comes from another website or source.