Logistik z výrobního prostředí - Uherské Hradiště / spěchá!

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Do výrobní společnosti hledáme šikovného Logistika, který má praxi z výrobní společnosti a komunikativní angličtinu!

Nástup IHNED!

  • plánování přeprav

  • objednávky a organizace externích dopravců

  • koordinace s výrobou

  • odpovědnost za dodržování sjednaných přepravních podmínek

  • optimalizace přepravních nákladů

Profil kandidáta

  • minimálně SŠ vzdělání

  • základní znalost procesů ve výrobní společnosti

  • praxi na obdobné pozici min 2 roky

  • výborné komunikační a vyjednávací schopnosti

  • rychlé rozhodování a logický úsudek

  • pracovní nasazení, odpovědnost za svěřený úsek

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • zaměstnání v prostředí silné nadnárodní společnosti

  • příjemné a dynamické pracovní prostření

  • motivující finanční ohodnocení dle schopností a zkušeností

  • nadstandartní systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, roční finanční bonus v závislosti na dosažených výsledcích, pravidelná roční valorizace mzdy, bonusy za odpracované roky, příspěvky na soukromé životní/penzijní připojištění, příspěvek na stravování, jazyková výuka na pracovišti aj.

  • možnost osobního i profesního rozvoje

  • práci na zajímavých projektech

  • pracovní poměr na zástup za rodičovskou dovolenou. Možné další uplatnění ve společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4080133  Posting date: 13.5.2021  The job comes from another website or source.