Sales Specialist

Středočeský kraj

Popis pozice

Hledáme nového kolegu na pozici Sales Specialist pro největší IT akademii ve střední a východní Evropě. Čeká Vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, a to ve stabilní nadnárodní společnosti zabývající se IT vzděláváním.

  • Prodej po telefonu zákazníkům, kteří mají zájem (nejedná se o cold calling)

  • Péče o nejvyšší kvalitu služeb zákazníkům, tj. o naše potenciální studenty

  • Poskytování informací a řešení problémů zákazníků prostřednictvím různých kanálů - telefonu, e-mailu a prostřednictvím specializovaného softwaru

  • Aktivní získávání nových zákazníků

  • Udržovat pravidelné vztahy s našimi klienty a pomáhat řešit jakékoli problémy spojené s platbami a účastí na kurzech

Profil kandidáta

  • Nejlépe 1 rok zkušeností s prodejem koncovým zákazníkům (B2C)

  • Angličtina na střední úrovni

  • Hledáme ambiciózního, komunikativního a energického člověka, který se nebojí výzev a nových příležitostí

  • Zároveň by to měl být efektivní vyjednavač zaměřený na budování vztahů, pro něhož neexistuje situace bez východiska

  • Ochota rozvíjet dovednosti a učit se

  • Praxe v call center a CRM sw

  • Zkušenost s mluvením na veřejnosti

Nabízíme

  • Práci ve stabilní nadnárodní společnosti s více než 100 zaměstnanci v 8 zemích

  • Týmové a férové prostředí, které podporuje zaměstnance

  • Atraktivní bonusový systém v závislosti na výkonu :)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4080981  Posting date: 14.5.2021  The job comes from another website or source.