Práce po škole - Elektronik s nástupním bonusem (Ostrava)

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Jsi čerstvě po škole a hledáš pohodovou práci, kde nabereš zkušenosti a zároveň si vyděláš?Vždycky tě bavilo šťourat se v elektronice a moderní technologie jsou tvým koníčkem?

Pak hledáme někoho, jako jsi ty! Vše se u nás naučíš.

  • Po zaškolení u nás budeš schopen zjistit závadu vadného kusu, opravit ji a práci si po sobě i zkontrolovat

  • Máme jasně dané pracovní postupy - práci zvládneš i bez zkušeností

  • Budeš aktivně spolupracovat s týmem fajn kolegů na oddělení

  • Data o opravě budeš zadávat do interního systému

Profil kandidáta

  • Jsi čerstvý absolvent elektro nebo IT oboru – znalost elektroniky i praxe ze školy nám bohatě stačí, zbytek tě naučíme

  • Pokud ses ve škole naučil používat i měřící přístroje (multimetr nebo osciloskop), je to jedině plus

  • Máš analytické uvažování a dobrý zrak

  • Nové technologie jsou tvoje srdcovka a práce s PC je pro tebe hračka

Nabízíme

Pracovní doba u nás začíná až po deváté, nečeká tě tedy žádné vstávání na šestou!

Začni kariéru v pohodové práci, kde si vyděláš až 23 000 Kč.
Právě teď navíc získáš nástupní bonus 10 000 Kč!

Ke mzdě ti dáme řadu zajímavých výhod, třeba:

  • bonus za docházku každý měsíc - stačí chodit do práce

  • výkonnostní bonus - splň si svojí práci a výplata je hned vyšší

  • dostaneš příspěvek na dopravu - ať jezdíš autem, na kole, busem nebo chodíš pešky

  • dotované jídlo přímo v areálu - nemusíš vařit, stačí si vybrat z nabídky a spoustu dalších.

Skoč po škole rovnou do první práce - nastoupit můžeš hned nebo podle domluvy.

A když s sebou vezmeš kamaráda (nebo klidně více kamarádů) jako jsi ty a nastoupí také, dáme ti navíc odměnu 3 000 Kč za každého doporučeného!

Dozvěděl by ses rád o práci u nás více?
Zašli mi životopis pomocí tlačítka níže a domluvíme se na osobním setkání!

Těším se na spolupráci.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Fišerová
ID: 4081471  Posting date: 14.5.2021  The job comes from another website or source.