Hlavní účetní bez AJ / výrobní prostředí

Olomoucký kraj

Popis pozice

Hledáme týmového, pozitivně naladěného člověka, který se nezavře do kanceláře, ale bude svůj tým aktivně podporovat. Má schopnost umět sobě a kolektivu účetních zorganizovat práci a určit priority.

  • Zodpovědnost za vedení účetnictví společnosti (dle CAS), IFRS výhodou

  • Vedení 5 členného týmu účetního oddělení, kde je příjemná atmosféra

  • Zpracování měsíční, pololetní a roční závěrky

  • Odpovědnost za agendu majetku

  • Práce s Excelem - kontingenční tabulky apod.

  • Příprava podkladů pro auditory, komunikace s auditory

  • Spolupráce na zpracování daňového přiznání právnických osob

Profil kandidáta

  • Vzdělání min SŠ ekonomického směru

  • Praxe na pozici účetní min. 3 roky s přirozenou autoritou a ambicí vést tým, ideálně praktická zkušenost v pozici v Hl. účetní se zodpovědností za kolektiv

  • Znalost české účetní a daňové problematiky

  • Excel na pokročilé úrovni

  • Aktivní přístup při učení se novým systémům a softwarům i při řešení technických problémů

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti s 50letou tradicí

  • 25 dnů dovolené

  • Měsíční prémie

  • Pololetní bonusy

  • Příspěvek na dopravu ve výši 200 - 1 000 Kč dle vzdálenosti bydliště

  • Dotované závodní stravování (menu za 33 Kč)

  • Příspěvek na penzijní připojištění a Flexi Pass

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4082386  Posting date: 17.5.2021  The job comes from another website or source.