Programátor průmyslové automatizace

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do přátelského prostředí opavské společnosti zaměřené na robotizaci a automatizaci pracovišť nyní hledáme nového kolegu na pozici Programátor průmyslové automatizace. Pokud máte zkušenosti s programováním technologií průmyslové automatizace a hledáte práci, do které se budete těšit, neváhejte nám zaslat Váš životopis.

  • programování robotických pracovišť (programování PLC, programování kamer)
  • přítomnost u instalací, předávek a zajištění případného servisu
  • práce na projektech či na vývoji nových řešení
  • cestování za zákazníkem (max. týdenní výjezdy)

Profil kandidáta

  • znalost programování technologií průmyslové automatizace
  • základní orientace v elektrotechnice
  • AJ na komunikativní úrovni - čtění technické dokumentace, mailová či telefonická komunikace se zákazníkem

Nabízíme

  • práci s fajn kolegy v prostředí přátelské firmy
  • dovolená mezi svátky navíc
  • pružnou pracovní dobu
  • stravenky
  • sick day
  • příspěvek na penzijní připojištění/ životní pojištění
  • podporu vzdělávání a rozvoje

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4084779  Posting date: 19.5.2021  The job comes from another website or source.