Hledá se zkušený seřizovač pro automotive průmysl!

Kraj Vysočina

Popis pozice

Hledáte stabilní práci, která Vás bude bavit? Máte zkušenosti na pozici seřizovač, ideálně z automotive průmyslu? Pojďte pracovat k nám!

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, zabývající se výrobou potrubních systémů pro automotive průmysl hledáme zkušené seřizovače.
Vaší hlavní pracovní náplní bude:

  • obsluha strojů a zařízení

  • vystavování objednávek materiálu ze skladu

  • spolupráce při zavádění nových technologií a výrobků

  • vedení evidence o stavu svěřených strojů

Profil kandidáta

Ideální kandidát by měl mít:

  • minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem

  • praxi na obdobné pozici, ideálně v automotive průmyslu

  • technické myšlení

  • být samostatný, ale také umět pracovat v kolektivu

  • schopnost zorganizovat si svoji náplň práce

  • dobrý zdravotní stav a chuť pracovat

Nabízíme

Na oplátku můžete očekávat:

  • zákl. mzdu 25.300 Kč + příplatky až 6.100 Kč

  • 5 týdnů dovolené

  • práci 37,5 h/týden

  • závodní stravování

  • po zkušební době příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní pojištění (2% z hrubé mzdy)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4085858  Posting date: 20.5.2021  The job comes from another website or source.