Vedoucí Technické Kontroly

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte analytické a technické myšlení? Máte zkušenosti s měřidly a zajímáte se o kvalitu?

Pro našeho Jabloneckého klienta, který se zabývá výrobou motorů, hledáme Vedoucího Technické Kontroly.
  • plánování a vedení technických kontrol při výrobě a opravách spalovacích motorů

  • zodpovědnost za vedení čtyřčlenného týmu technické kontroly

  • vstupní a výstupní kontroly výrobků

  • vzorkování nových dílů

  • interní audity výrobku

  • měření dílů

Profil kandidáta

  • praxe alespoň 3 roky na obdobné pozici, nejlépe z automotive

  • znalost technologií strojírenské výroby a čtení strojírenských výkresů

  • znalost požadavků norem ISO 9001

  • znalost nástrojů řízení kvality v automobilovém průmyslu (8D, FMEA, PPAP,...)

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • jistotu stabilního zaměstnání

  • odborné a vzdělávací kurzy

  • jazykové kurzy

  • příspěvek na stravování ve výší 100,-

  • zvýhodněný tarif od O2

  • 3 dny sick days

  • zvýhodněné bankovní služby

  • sleva na dovolenou od CK Alexandrie

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4089651  Posting date: 26.5.2021  The job comes from another website or source.