Nástrojář v lisovně kovů - 2 směny + hodnotné benefity

Kraj Vysočina, Česko

Popis pozice

Hledáme nového parťáka na pozici Nástrojaře, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující české firmy. Společnost se zabývá výrobou pro elektrotechnický automobilový průmysl. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Lanškroun
pravidelná údržba nástrojů dle plánu údržby

operativní údržba a opravy nástrojů dle potřeby výroby

zodpovědnost za plnou funkčnost nástrojů a vybavenost nástroje funkčními senzory a dorazy spolupráce se seřizovači výroby

práce pouze na 2 směny, volné víkendy

Profil kandidáta

technické vzdělání či praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti

manuální zručnost a samostatnost

ochota pracovat na 2 směny ( ranní, odpolední – 8 hodinový pracovní režim) Po-Pá- víkendy volné

Nabízíme

férový plat dle zkušeností

25 dní dovolené + docházkový bonus 6 dní placeného volny, pokud dodržíte 100% docházku

příspěvek na stravování, dotované nápojové automaty

svozová doprava (svozové auto, zastávky dle potřeby)

7,5 hod pracovní doba (37,5 hod týden)

příspěvek na penzijní připojištění, odměna – životní výročí, odměna za doporučení nového zaměstnance

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 4098045  Posting date: 8.6.2021  The job comes from another website or source.