Administrativní pracovník/-ce ve skladu, 3.směny, mzda od 35.000-42.000 kč/měs

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Pro jednu z nejznámějších světových značek na poli zemních strojů hledáme specialistu skladové logistiky, jehož náplní práce bude především:

  • spolupráce s mistry a technology na optimalizaci materiálových toků jednotlivých pracovišť
  • tvorba a správa procesní dokumentace (návodky, postupy,upozornění atd.)
  • školení nováčků (bezpečnost práce, pracovní postupy na pracovišti atd.)
  • zajišťování objednávek dílů z externích skladů (telefonicky, mailem)
  • tvorba reportů o chybějících dílech (v systému Oracle a Excel)

Směnnost: 3 směny

Místo výkonu práce: Příbramsko

NÁSTUP IDEÁLNĚ IHNED NEBO DLE DOHODY :-)

Profil kandidáta

  • min.SŠ vzdělání
  • zkušenost na obdobné pozici ve skladu či výrobě výhodou
  • uživatelskou znalost MS Office
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • znalost AJ umožňující písemnou komunikaci
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Průměrná měsíční mzda od 35.000 - 42.000 Kč/měs

  • Nadstandardní příplatky za směnný provoz
  • Svozovou autobusovou dopravu ze směrů Sedlčany, Příbram, Hořovice, Praha (Modřany)
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% hrubé mzdy
  • Dotované závodní stravování nebo stravenky
  • Firemní akce
  • Finanční odměny za doporučení nových kolegů

  • Spousta dalších zajímavých firemních benefitů :-)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Jandová
+420702153284
ID: 4098865  Posting date: 8.6.2021  The job comes from another website or source.