Production Supervisor v automotive!

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte organizační schopnosti a baví Vás práce s lidmi? Hledáte práci ve stabilní společnosti, kde si Vás budou vážit a Váš výsledek bude řádně oceněn?

Tak nepřestávejte číst dál, neboť pro našeho klienta, který je světový lídr v automotive, hledáme zkušeného Supervizora!

  • Motivace a řízení výrobního úseku

  • Řešení technických problémů s technology

  • Zodpovědnost za zajištění plánu výroby a požadovanou kvalitu výrobků

  • Optimalizace procesu výroby, pracovních míst a linky

  • Spolupráce při tvorbě rozpočtu a plánování nákladů

  • Neustálé zlepšování procesů, zároveň ale i zpracování výpadků výroby a jejich nápravné opatření

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

  • Praxe ve výrobní firmě (min. 3 roky)

  • Zkušenosti s řízením lidí a dobré organizační schopnosti

  • Znalost Kanban, Kaizen, 5s, Neustálé zlepšování, apod.

Nabízíme

  • Práci ve stabilní společnosti, která je světovým lídrem v automotive

  • Motivační finanční ohodnocení

  • Týden dovolené navíc

  • Závodní stravování

  • Kariérní růst (vzdělávací kurzy, školení, apod.)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4100512  Posting date: 10.6.2021  The job comes from another website or source.