Elektromechanik (montér) - vhodné i pro absolventy

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro český, výrobní závod v Plzni hledáme zkušené elektromechaniky, ale i nováčky, kteří chtějí nastartovat svojí kariéru. Jedná se o elektro a mechanickou montáž podle výkresové dokumentace. Aktuálně se jedná o jednosměnný provoz s výhledem na start druhé směny.

  • Montážní práce práce podle výkresové dokumentace a technologických postupů

  • Trasování kabeláže

  • Zapojování VN a NN kabeláže

  • Krimpování

  • Mechanická montáž

  • Kontrola kvality vyrobených produktů a komponent

Profil kandidáta

  • Vzdělání v oboru elektro - vhodné i pro absolventy

  • Znalost čtení výkresové dokumentace

  • Platná vyhláška 50 výhodou - propadlá není problém

  • Zkušenosti na obdobných pozicích jsou vítány

Nabízíme

  • Mzda od 28.000Kč

  • Týden dovolené navíc

  • Zdravotní volno

  • Příspěvek na penzijní připojištění 1300Kč/měsíc

  • Kafeterie 4800Kč/rok

  • Dotované závodní stravování

  • Jazykové kurzy

  • Firemní akce

  • Velmi čisté pracovní prostředí

  • Očkování proti chřipce

  • Vysoké odměny za doporučení zaměstnanců

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4106649  Posting date: 19.6.2021  The job comes from another website or source.