Kalkulant

Karlovarský kraj

Popis pozice

Pro malou, rodinnou firmu zabývající se dodávkami a montážemi klimatizací, ZTI a tepelných systémů hledáme člověka, který umí číst stavební dokumentaci, dokáže se orientovat v Excelu a chtěl by se realizovat v kalkulování zakázek a komunikaci se zákazníky.

  • Řešení nabídek topení a ZTI, okrajově klimatizace a tepelná čerpadla

  • Poptávání a objednávání materiálu

  • Zpracování nabídek a poptávek

  • Kalkulace zakázek ze stavebních výkresů v programu Excel

  • Hledání chyb v kalkulacích

  • Naceňování marže, realizace a materiálu

  • Komunikace s montéry a zákazníky

  • Možnost být fulltime v kanceláři nebo jezdit po stavbách - podle preference

  • Pevná pracovní doba 6:45 - 15:15

Profil kandidáta

  • Znalost čtení stavební výkresové dokumentace

  • Zkušenosti s kalkulacemi vítány

  • Znalost prostředí staveb

  • Komunikativnost a selský rozum

  • ŘP sk. B

  • Uživatelská znalost Excelu

Nabízíme

  • Mzda od 30.000 podle zkušeností

  • Stabilní zázemí v menší, rodinné firmě

  • Služební telefon a počítač

  • Pracovní pomůcky

  • Možnost využívat služební vůz

  • Firemní, pracovní oblečení

  • Zvýhodněné ceny stavebních materiálů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4110043  Posting date: 24.6.2021  The job comes from another website or source.