Obchodní manager pro západní Evropu

Středočeský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti v prodeji nebo marketingu? Jste proaktivní a technicky zdatní? Domluvíte se v německém a anglickém jazyce a rádi se zúčastníte zahraničních pracovních cest? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ano, tak hledáme právě Vás.

  • Realizace a koordinace prodejních aktivit v západní Evropě

  • Zákaznická podpora stávajících partnerů, včetně technické podpory

  • Získávání nových zahraničních partnerů a klientů

  • Pravidelné zahraniční cesty na obchodní jednání

  • Kontrola realizace zahraničních projektů

  • Rozvíjení obchodních a osobních vztahů s obchodními partnery

  • Sledování trhu a analýza konkurence

  • Prodej produktů včetně tvorby cenových nabídek

  • Spolupráce při plánování zakázek s projektanty

Profil kandidáta

  • Německý a anglický jazyk na komunikativní úrovni

  • Min. 2 roky praxi v prodeji nebo v marketingu

  • Výborné komunikační a organizační dovednosti

  • Proaktivní přístup, samostatnost a flexibilita

  • Technická zdatnost

  • MS Office uživatelsky

Nabízíme

  • Zajímavou práci v oblasti prodeje kvalitních technických produktů

  • Práci na HPP s výjezdy na pracovní cesty a konference do zahraničí

  • Práci pro předního výrobce welness produktů z nerezové oceli

  • Zázemí prosperující české společnosti s místem výkonu práce Vrchotovy Janovice/Praha/Německo+homeoffice

  • Auto i pro soukromé účely

  • Rozvoj profesních znalostí

  • Přátelský kolektiv a neformální firemní kultura

  • Možnost částečné práce z domova

  • Bonusy, prémie, provize z prodeje

  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby

  • Individuální rozvržení pracovní doby a vlastní organizace náplně práce

V případě Vašeho zájmu pošlete prosím Váš strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4111703  Posting date: 28.6.2021  The job comes from another website or source.