Performance Analyst Leader

Praha

Popis pozice

Jste milovník/milovnice práce s daty a jejich analýza je přesně to, co Vás naplňuje?

Do přátelského prostředí menšího týmu nyní hledáme nového kolegu/ novou kolegyni na pozici Performance analyst leader. Pokud máte zkušenosti s analýzou obchodní výkonnosti společnosti a není Vám cizí ani vedení týmu, pak věříme, že Vás zaujme naše nabídka. :)
  • zpracování analýz obchodních výsledků prodejního oddělení
  • analýza odchylek, navrhování změn
  • prezentace zpracovaných analýz
  • vedení dvoučlenného týmu
  • úzká spolupráce s obchodním ředitelem

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání (management, finance, ekononika - výhodou)
  • zkušenost na obdobné pozici
  • zkušenost s vedením menšího týmu
  • angličtina na komunikativní úrovni - psaná i mluvená forma
  • velmi dobrá znalost MS Excel
  • výborné analytické, prezentační a argumentační dovednosti

Nabízíme

  • práci v přátelském a otevřeném prostředí
  • týden dovolené navíc
  • 2x sick days
  • možnost pracovat z domova (2x týdně)
  • pracovní dobu 37,5 hodin týdně
  • stravenkový paušál
  • příspěvěk do Cafetérie

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4114809  Posting date: 1.7.2021  The job comes from another website or source.