Senior nákupu ( stavebnictví ) - okr. Uherské Hradiště

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme šikovného nákupčího, s přirozeným leadershipem, se schopností řídit také tým 4 nákupčích.
  • Odpovědnost za chod oddělení nákupu, řízení týmu nákupčích

  • Odpovědnost za včasné a plynulé zásobování výroby materiálem

  • Strategické plánování nákupu komodit

  • Komunikace s dodavateli, jednání o cenách, řešení reklamací

  • Vyhledávání a výběr nových dodavatelů, optimalizace skladových zásob

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici v nákupu - min. 2 roky, ideálně stavební segment

  • Zkušenosti s vedením malého týmu uvítáme

  • Koncepční myšlení, organizační schopnosti

  • Angličtina na komunikativní úrovni (min. B2)

  • Výborná znalost MS office, především excel

Nabízíme

  • Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti

  • Podporu dalšího rozvoje

  • Motivující finanční ohodnocení v závislosti na znalostech a zkušenostech

  • Práci na zajímavých projektech

  • Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv

  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, pravidelná valorizace mzdy, roční finanční bonus dle výkonu, finanční příspěvky za odpracovanou dobu již od 1. roku ve společnosti, příspěvky při významných životních událostech, příspěvek na stravování do mzdy, zvýhodněné telefonování pro celou rodinu, možnost příspěvků na životní/penzijní připojištění aj.)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4114810  Posting date: 1.7.2021  The job comes from another website or source.