Inženýr zákaznické kvality | Ostrava

Ostrava, Česko

Popis pozice

Hledáme inženýra zákaznické kvality, který má zkušenosti z automotive, práce ho baví a chce být pravá ruka zákazníka. Nabízíme přátelské prostředí, fajn kolegy, jasnou vizi společnosti a adekvátní mzdu s řadou benefitů.
• komunikovat se zákazníkem, udržovat dobré vztahy
• spolupracovat při schvalování nových procesů a uzavírání PPAP aktivit
• podílet se na zákaznických auditech pro nové projekty a vést zákaznický audit v sériové fázi výroby
• aktivně řešit nastalé problémy a příčiny jejich vzniku (8D, PDCA, Ishikawa, 5 Why apod.)
• spravovat webové stránky a portály
• garantovat, že jsou dodržovány standardy kvality a zákaznické požadavky v souvislosti s výrobkem a procesem v sériové fázi výroby
• provádět procesní audit a vést akční plán

Profil kandidáta

• praxe z výrobní společnosti ze zákaznické kvality je NUTNÁ
• znalost nástrojů kvality (PPAP, 8D, Ishikawa, PFMEA...) a standardů IATF 16949 a VD 6.3
• komunikační a organizační dovednosti a analytické myšlení
• samostatnost, zodpovědnost dotahovat přidělené úkoly a proaktivita
• angličtina na komunikativní úrovní – budete jí využívat na pravidelné bázi při komunikaci se zákazníkem a vedením společnosti

Nabízíme

  • adekvátní mzda

  • 13. plat

  • stravenky

  • Cafeterie

  • penzijní připojištění

  • moderní prostředí a přátelská atmosféra na pracovišti

  • práce v menším týmu

  • možnost odborného i kariérního růstu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4115010  Posting date: 1.7.2021  The job comes from another website or source.