Operátor výroby - svoz zdarma!

Ústecký kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme posily do našeho týmu pracovníků. Chcete dále osobně růst a získávat nové zkušenosti? Přidejte se k nám do týmu operátorů.

Místo výkonu práce je Klášterec nad Ohří - Vernéřov.

  • výroba ochranných pomůcek do lékařského odvětví

  • výroba ochranných pomůcek pro bezpečností složky

  • montáž a kompletace výrobku

Profil kandidáta

  • manuální zručnost s dobrou jemnou motorikou

  • dobrý zdravotní stav

  • možnost docházet na 3 směnný provoz (R – O – N)

  • pracovní dny PO – PÁ

Nabízíme

  • smlouvu na HPP

  • nástupní mzda 20 300 Kč

  • bonus za docházku a práci 3 200 Kč

  • roční bonus

  • stravenky v hodnotě 95 Kč

  • po roce spolupráce – týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů dovolené)

  • odměnu za dosažené pracovní výročí

  • firemní dopravu z Jirkova, Chomutova, Račetic a Kadaně

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4118393  Posting date: 8.7.2021  The job comes from another website or source.