.NET Developer v mladém Inovation HUBu

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, sesterskou společnost a Inovation HUB pro jednoho z největších internetových prodejců na českém trhu hledáme .NET developera, který se zapojí do vývoje na cool projektech pro robotizaci a automatizaci.
Co budeš mít na starost?

  • Budeš součástí týmu stojícího za vývojem automatizace a robotizace na obrovských prokejtech

  • Pomůžeš vyvíjet software pro kompletní řízení automatizovaných procesů v logistice

  • Budeš pracovat v nové mikroservisní platformě a pomáhat v přechodu na ní

  • Budeš součástí vývoje dopravníkových pásů, třídících linek, automatických zakladačů, robotických systémů

Profil kandidáta

Musíš zvládat .NET Core a SQL, výhodou bude

  • Zkušenost s mikroservisní architekturou

  • Nejsou ti cizí technologie jako OpenAPI, GraphQL, Kubernetes, Docker, Gitlab/TFS

  • Znáš některé z nástrojů pro popis SW architektury (sekvenční diagramy, UML, etc.)

  • Máš chuť a zápal pracovat s novými technologiemi

  • Už jsi pracoval v agilním prostředí

  • Máš cit pro udržitelný kód

Nabízíme

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Možnost častějšího HO

  • Moderní kanceláře a skvělý kolektiv

  • Slevy na nákupy

  • Spoustu dalších benefitů - multisport, školení, lékařská péče, etc.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
David Veverka
+420702153281
ID: 4120483  Posting date: 12.7.2021  The job comes from another website or source.