Hlavní účetní

Jihočeský kraj

Popis pozice

Pro metodické vedení 3 poboček malého výrobního závodu hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Hlavní účetní.
  • Přímé vedení a dozorování tří poboček malého závodu vč. mzdového účetnictví

  • Denní kontrola účetnictví jednotlivých poboček

  • Metodické vedení / poradenství

  • Schvalování plateb, zadávání do banky

  • Zpracování roční účetní uzávěrky všech poboček

  • Měsíční reporting skupiny majitelům společnosti, týdenní reporting salda

  • Statistiky čtvrtletní, roční + ČNB, výkaznictví

  • Příprava a schválení finančního a investičního plánu všech poboček

  • Příprava ročních valných hromad ve všech pobočkách

  • Controlling a porovnání měsíčních výsledků s plánem společnosti

  • Kontrola nákladů, při zjištění odchylek zpracování rozboru, komunikace s pobočkami

  • Zpracování adhoc analýz a ekonomických podkladů

  • Kalkulace poplatků a služeb vůči pobočkám, Kalkulace finančních produktů

  • Komunikace s daňovými poradci, auditory, bankou, pojišťovnou a firemními právníky

  • Účast při kontrolách státních institucí

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání ekonomického směru, případně SŠ s praxí více než 10 let

  • Prokazatelná praxe na pozici hlavní účetní, případně finanční manažer, min. 5 let

  • Aktivní znalost anglického jazyka min. na úrovni B2

  • Výborná znalost účetních a daňových předpisů

  • Pokročilá znalost finančního účetnictví

  • Zkušenost v controllingu

  • Pokročilá znalost MS Office + účetních systémů (ABRA výhodou)

  • Analytické myšlení, pečlivost, zodpovědnost

  • Velmi dobré organizační a komunikační dovednosti

  • Odolnost vůči práci pod stresem

  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • Pestrou a zodpovědnou pracovní pozici v managementu firmy

  • Zajímavé fixní platové očekávání + měsíční bohus dle plnění KPI

  • Roční cílové prémie

  • Možnost odborného a jazykového zdělávání

  • Částečná flexibilní doba

  • Příspěvek na stravné

  • Dovolená navíc v závislosti na odpracovaných letech

  • Firemní akce

  • Nástup ideálně v září

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 4120765  Posting date: 12.7.2021  The job comes from another website or source.