HR/PR Specialista - Praha východ

Středočeský kraj

Popis pozice

Společnost je v ČR již od roku 2002 a patří mezi přední světové výrobce hygienických a zdravotnických výrobků. Díky své vysoké kvalitě jsou výrobky prodávány v 80 zemích světa.

Aktuálně hledáme novou kolegyni/kolegu, jenž se bude primárně starat o celý životní cyklus zaměstnanců - od vyhledání a výběru kandidátů na různorodé pozice dle potřeb společnosti, přes jejich onboarding, další rozvoj, vzdělávání a celkovou spokojenost, ale také o PR aktivity.

V současnosti společnost sídlí v Horních Počernicích, ale na přelomu roku dojde k přesídlení do vlastních prostorů v Nehvizdech.
V oblasti HR:

  • Plánování lidských zdrojů.

  • Získávání a výběr vhodných kandidátů, inzerce a komunikace s kandidáty.

  • Vedení pohovorů, ověřování referencí.

  • Příprava pracovně právní dokumentace při vzniku, změně a ukončení pracovních poměrů.

  • Zodpovědnost za vzdělávání a rozvoj zaměstnanců, včetně zastřešení jazykových kurzů.

  • Poskytování pracovně právní a HR podpory pro vedoucí zaměstnance.

  • Provádění průzkumů spokojenosti.

  • Péče o zaměstnance – motivace, akce atd.

  • Účast na veletrhu práce.

  • Zastřešení HR dokumentace a směrnic.

  • Nastavování HR procesů.

  • Reporting vedení společnosti, účast na poradách.

V oblasti PR:

  • Zastřešení interní i externí komunikace, příprava tiskových zpráv.

  • Zastupování společnosti v roli mluvčího.

  • Řešení reklamací s koncovými zákazníky.

Profil kandidáta

  • Minimálně 2 roky zkušeností z obdobné HR pozice

  • Znalost problematiky náboru, vzdělávání, pracovního práva.

  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně, otevřená komunikace, spolehlivost, empatie.

  • Nadšení pro práci v HR.

  • Min. středoškolské vzdělání.

  • Znalost práce na PC (MS Office), Google Workspace výhodou.

  • AJ na úrovni B2.

Pracovní doba PO-PÁ od 8:00 - 16:30

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a úspěšné společnosti.

  • Atraktivní nabídku zaměstnání na trvalý pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení – hledáme dlouhodobou spolupráci.

  • Rozmanité úkoly, vysokou úroveň zodpovědnosti.

  • Práci v příjemném pracovním prostředí a pohodovém kolektivu.

  • Širokou škálu benefitů – stravenky, jazykové kurzy anglického jazyka, týden dovolené navíc, příspěvek na volnočasové aktivity, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění, slevu na firemní produkty atd.

  • Služební telefon a notebook.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4122672  Posting date: 14.7.2021  The job comes from another website or source.