IT Architekt - mezinárodní obchodní společnost

Praha

Popis pozice

S rostoucí rolí IT technologií a přibývajícími systémy v obchodní společnosti hledáme nové kolegy do týmu architektury. Na pozici IT Architect budete mít na starosti architekturu pro klíčové oblasti jako jsou komerční, logistika, provoz obchodů, HR, Finance, RealEstate.

  • návrh nových či redesign stávajících řešení/služeb

  • vytváření rozvojových plánů pro svěřené oblasti, propojení s business plány

  • koordinace/spolupráce s externími architekty či v rámci skupiny (komunikace v angličtině)

  • vyhodnocení/oponentura návrhů/řešení vypracovaných externími architekty či v rámci skupiny

  • koordinace/rozvoj IT kolegů z vývoje a provozu v oblasti data managementu

Profil kandidáta

  • vysokoškolské vzdělání

  • 3-5 roky zkušeností na podobné pozici

  • schopnost navrhovat řešení v oblastech digitálních technologii

  • zodpovědnost za svěřené oblasti/proces

  • komunikační/manažerské dovednosti, flexibilita, schopnost agilní spolupráce

  • samostatné rozhodování, zaměření na cíle

  • pokročilá znalost angličtiny

Nabízíme

  • zajímavou práci v týmu aktivních, příjemných a profesionálních lidí

  • firemní kulturu založenou na otevřenosti a neformálních vztazích

  • prostor pro váš kariérní a osobní rozvoj

  • zázemí stabilní společnosti Vám zajistí širokou škálu zaměstnaneckých benefitů jako jsou: home office, stravenky, dny dovolené navíc, příspěvek na dopravu, příspěvek zaměstnavatele na doplňkové penzijní spoření, kartu Multisport s příspěvkem zaměstnavatele, slevu na nákup, zdravé svačiny, masáže, dny zdraví atd.

  • roční bonus až 20%

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Yuliia Shevtsova
ID: 4123443  Posting date: 15.7.2021  The job comes from another website or source.