Obchodní ředitel

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro strojírenskou společnost sídlící v Ostravě obsazujeme pozici OBCHODNÍHO ŘEDITELE. Hledáme kolegu/kolegyni, který/á má zkušenost s vedením obchodního týmu, orientuje se v oblasti strojírenství a bez problému zvládne vést jednání a klientem v anglickém jazyce. Pokud aktuálně přemýšlíte o změně a rádi byste pracovali ve společnosti, která se posouvá kupředu, a kde budete mít prostro realizovat vlastní nápady, pak nám neváhejte zaslat Váš životopis.

Můžete se těšit na pracovní prostředí v němž je kladen důraz na spolupráci, budování vztahů a vzájemnou důvěru, stejně jako na zajímavý produkt, atraktivní mzdové ohodnocení či osobní automobil.
  • vytváření obchodní strategie společnosti
  • vedení a motivace obchodního týmu (5 kolegů), dohlížení na dosahování stanovených obchodních cílů
  • komunikace s klíčovými zákazníky
  • iniciace a koordinace aktivit vedoucích k proniknutí na nové trhy

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání (obory strojírenství a zahraniční obchod výhodou)
  • zkušenost se zahraničním obchodem a vedením obchodního týmu
  • schopnost vést obchodní jednání v anglickém jazyce
  • ŘP sk. B
  • ochota občasně vycestovat do zahraničí

Nabízíme

  • práci v přátelském prostředí s důrazem na spolupráci a vzájemné vztahy
  • práci na zajímavých zakázkách
  • individuální mzdu na základě zkušeností kandidáta
  • týden dovolené navíc
  • motivační bonusy
  • stravenky
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
  • a samozřejmě vše potřebné pro práci: mobil, notebook, automobil

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4143995  Posting date: 17.8.2021  The job comes from another website or source.