Sváříš, svářím, sváříme! Svářeč TIG na ranní směnu

Ústecký kraj

Popis pozice

Hledáme zkušené svářeče metodou TIG na ranní směnu!

Chcete pracovat každý den pouze na ranní směnu a mít dost volna na vaše zájmy?

Jste pořádně "vyvařený" svářeč a orientujete se ve výkresové dokumentaci?

Zašlete nás váš životopis a záskejte novou práci, která vás bude bavit!

  • Technologie svařování TIG – svařování hliníku a ušlechtilé oceli od 1 mm do 3 mm tloušťky

  • Formování svarů

  • Veškeré svařovací práce

  • Výroba stojanů z plechových profilů a polotovarů včetně izolace

  • Spolupráce při svařování náročných konstrukcí v týmu · Posuzování svařovaných konstrukcí ·

  • Broušení, čištění, neutralizace a leštění svarů

  • Svařování závitových kolíků

  • Čtení konstrukčních výkresů, 3D modelů

  • Práce na PC

  • Pracovní doba: Po až Pá 6:00 - 14:30 hod., víkendy jsou volné!

Profil kandidáta

  • SOU - úspěšně ukončené vzdělání technického směru

  • Zkušenosti s postupy svařování TIG

  • Manuální zručnost

  • Pečlivost a aktivní přístup k práci

  • Schopnost práce v týmu

Nabízíme

  • zázemí silné mezinárodní společnosti

  • stabilní práci v prosperující společnosti

  • moderní a čisté pracovní prostředí

  • kvalitní zaškolení

  • 26 dní dovolené, roční bonus

  • příspěvek na dojíždění (pro dojíždějící více než 20km)

  • příspěvěk na léčebné rehabilitační služby

  • Nástup: ihned/dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Černohorská
ID: 4145699  Posting date: 20.8.2021  The job comes from another website or source.