Tlumočník/koordinátor Ukrajinských pracovníků, Mzda od 35 000,-

Ústecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti jako koordinátor a tlumočení Vám nedělá problém?

Hledáme šikovné kandidáty na pozici koordinátor ukrajinských pracovnícků do výrobní společnosti v Horním Podluží.
Hlavní náplní práce je efektivní koordinace ukrajinských zaměstnanců

  • Tlumočení z a do ukrajinského/českého jazyka zaměstnanců u klienta

  • Koordinace směny zaměstnanců u klienta – kontrola docházky, vedení a přebírání směn, obchůzky pracoviště

  • Vyřízení lékařských prohlídek se zaměstnanci, denní komunikace s nimi a řešení jejich dotazů

  • Zajištění zastupitelnosti v případě vzniklých neočekávaných absencí – obvolání zaměstnanců, kteří vyhovují v rámci koridoru přesčasů

  • Doprovod autobusu při příjezdu zaměstnanců do ČR – vyzvednutí v Praze (na Florenci nebo letišti) a následná pomoc při ubytování na ubytovně

  • Zároveň pokud nebude potřeba zrovna nic překládat, neměl byste mít problém s pomocí ve výrobě.

Profil kandidáta

  • Znalost pracovně právní dokumentace přidělených zaměstnanců

  • Český jazyk – min. komunikační znalost ústní i písemná forma

  • Trvalý pobyt na území ČR

  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

  • Koordinační a komunikační schopnosti

  • Proaktivita, odolnost, vytrvalost, schopnost koordinovat a podporovat svěřený tým

Nabízíme

  • Mzda 32 000,- Kč

  • Variabilní pohyblivá složka mzdy až 3 000,- Kč při plnění stanovených cílů

  • Příplatky za směnnost

  • Služební telefon

  • Smlouva na HPP

  • Ubytování zdarma

  • Stravenkový paušál

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 4146728  Posting date: 23.8.2021  The job comes from another website or source.