Administrativní pracovník v obchodním domě – centrum Prahy!

Praha

Popis pozice

Do obchodního domu s módou v centru Prahy hledáme parťáka, který má kladný vztah k administrativě i práci s lidmi a domluví se dobře anglicky nebo německy!

Většinu dne budete trávit v kanceláři prací s interním systémem, fakturami, platbami a tvorbou podkladů k finančním záležitostem. Menší část dne Vám zabere práce s evidencí hotovosti v pokladnách. Pozice je vhodná pro muže i ženy. Nástup možný ihned nebo dohodou.

  • příprava denních uzávěrek

  • komunikace se security agenturou, která provádí odvod hotovosti

  • zpracování dárkových poukázek či zaměstnaneckých nákupů

  • zpracování faktur v interním systému

  • objednávání materiálu na pokladny

  • budete vést tým pokladních (4 na směně) – výjimečně i vypomůžete na pokladně

  • zodpovědnost za hlavní trezor a pokladny obchodního domu

  • evidence hotovosti v pokladnách

  • občasná komunikace s tuzemskými i zahraničními zákazníky

Profil kandidáta

  • kladný vztah k administrativě

  • umět si vše skvěle zorganizovat a být pečlivý

  • nebát se práce s velkou hotovostí

  • znalost anglického či německého jazyka na pokročilé úrovni je nutností kvůli komunikaci se zahraničním vedením, IT oddělením i zákazníky

  • ochota pracovat na 12 h směny (rozvrhujete si sami ve spolupráci s kolegou - krátký, dlouhý týden)

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem

  • týden dovolené navíc

  • stravenky v hodnotě 131 Kč

  • 2x do roka výběr pracovního oblečení v celkové hodnotě až 30 000 Kč

  • vysoké slevy na nákup oblečení pro osobní účely

  • smlouva na HPP

  • pracoviště v centru Prahy

  • příjemné pracovní prostředí

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4148937  Posting date: 25.8.2021  The job comes from another website or source.