Zámečník – nástup přímo do kmene a 13.mzda!

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

Pro společnost sídlící v Hrušovanech nad Jevišovkou hledáme nového kolegu na pozici zámečníka. Jste spolehliví, pečliví a máte zkušenosti s obsluhou výrobních a strojních zařízení? Přidejte se k nám a získejte lepší práci!
Co budete vaší náplní práce?

  • Zodpovědnost za bezproblémový chod výrobních strojů a strojních zařízení.

  • Údržba strojů a zařízení dle plánů údržby.

  • Diagnostika a analýza závad a jejich předcházení.

  • Odstraňování poruch na zařízeních.

  • Zámečnické práce a výroba jednoduchých strojních součástí.

Profil kandidáta

Požadujeme:

  • Manuální zručnost.

  • Znalost čtení technické dokumentace.

  • Spolehlivost a technickou znalost.

  • Věk 18+

Nabízíme

Co nabízíme:

  • Mimo základní mzdu dostanete ještě 13. mzdu.

  • Pravidelné navyšování mzdy.

  • Práci v čistém a moderním prostředí.

  • Příspěvek na dovolenou a penzijní pojištění.

  • 5 týdnů dovolené.

  • Kampaňové odměny a dotované stravování.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4151184  Posting date: 28.8.2021  The job comes from another website or source.