Sales engineer Junior s AJ | vhodné pro absolventy i bez praxe!

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme šikovné kandidáty, kteří se chtějí věnovat technickému obchodu na úrovni. Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, hledám novou posilu na oddělení obchodu, který se bude starat o firemní zákazníky a vyhledávat nové obchodní příležitosti. To vše po intenzivním zaškolování v head office v Belgii, kde tě naučí produkty i obchodní dovednosti. Těšit se můžeš na atraktivní mzdu a nové zkušenosti!

  • starost o svěřené teritorium

  • péče o stávající zákazníky a akvizice nových zákazníků

  • komunikace se zákazníkem, vedení obchodního jednání, vyjednávání

  • související administrativa

  • reporting

Profil kandidáta

  • Bc. vzdělání (technického směru výhodou)

  • komunikativní AJ (B2) - výběrové řízení v AJ, školení v zahraničí

  • 3 dny v týdnu ochota cestovat a jezdit po teritoriu (MS, Olomoucký a Zlínský kraj)

  • 2 dny v kanceláři v Brně (ubytování hrazené)

  • ochota učit se, vzdělávat se

  • drive a chuť dělat obchod

Nabízíme

  • zázemí silné, prosperující, mezinárodní společnosti

  • podpora ze strany zaměstnavatele - plné zaučení

  • atraktivní fixní mzda + kvartální bonusy

  • auto i k soukromým účelům

  • telefon, notebook

  • přátelská atmosféra a kolektiv

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4156466  Posting date: 7.9.2021  The job comes from another website or source.