Hledáme operátory do výroby - 150 Kč/hod + bonusy!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Máte již předchozí zkušenost s prací ve výrobě, a nebo se chcete naučit něco nového? Tak pojďte pracovat k nám a přidejte se do našeho kolektivu.

Hledáme kolegy (muže i ženy) na pozici - OPERÁTOR VÝROBY - první se podíváte, jak to u nás vypadá a poté vás rádi vše naučíme!
Základní náplní vaší práce bude obsluha výrobních strojů.

Věnovat se budete kompletaci a montáži výrobků.

U výrobků budete také kontrolovat jejich kvalitu.

Práce je rozmanitá, u nás nebudete jen stát u pásu!

Profil kandidáta

Jste plnoletý.

Jste manuálně zručný.

Nevadí vám pracovat ve 3 směnném provozu - víkendy jsou vždy volné!

Nabízíme

Mzda 130 Kč/hod, ke které patří příplatky a po zaučení se navyšuje.

Každý měsíc prémie až 18%, docházkový bonus a bonus za kvalitu práce.

Možnost zvýhodněného stravování přímo ve firmě.

Práce přímo v Olomouci - snadná dostupnost pěšky, autem i MHD.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4158753  Posting date: 9.9.2021  The job comes from another website or source.