Vyrábějte nové Toyoty v Kolíně s nástupní mzdou až 32 740 Kč

Kolín, Česko

Popis pozice

Toyota Motor Manufacturing Czech Republic hledá nové kolegy.

Získejte novou práci ve stabilní společnosti a ještě vyšší mzdu už po 3 měsících.

Zajištěné ubytování s příspěvkem a spousta dalších výhod
Hledáme nové kolegy na výrobní linky.

Podílejte se na výrobě oblíbených automobilů Toyota!

Na výrobních linkách probíhá, lisování, svařování, lakování, montáž, logistika a kontrola kvality.

Profil kandidáta

Práce na výrobní lince vyžaduje fyzickou zdatnost.

Předchozí zkušenosti z výroby jsou výhodou, ale ne podmínkou, vše se u nás naučíte.

Nabízíme

Hned po nástupu si můžete vydělat až 32 740 Kč, po 6 měsících až 35 666 Kč.

Celkovou výši mzdy můžete sami ovlivnit bonusy za docházku a výkon.

Ke mzdě navíc získáte řadu výhod, například:

– týden dovolené navíc pro váš odpočinek

– roční bonus

– zajištěné ubytování s příspěvkem

– dotované stravování přímo v areálu

– teambuildingové akce, posilovna, a další výhody.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4160130  Posting date: 12.9.2021  The job comes from another website or source.