Osobní bankéř pro vyšší segment

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Do jedné z TOP 3 bank v ČR, hledáme nového zkušeného kolegu nebo kolegyni (juniory i seniory), která doplní tým bankéřů na pobočce ve Veselí nad Moravou.

Pokud hledáte stabilní zaměstnání ve společnosti, kde se budete neustále rozvíjet a budete kariérně růst, vyhovuje Vám práce z pobočky i z domu a rádi komunikujete se zákazníky, tak je tato práce jako stvořená pro Vás!
Co bude náplní Vaší práce?

  • Budete jednat se svými objednanými klienty (dostanete svěřené portfolio)

  • Postaráte se o příchozí klienty na pobočku

  • Budete provádět osobní analýzu potřeb a navrhovat řešení

  • Budete klientům představovat jednotlivé produkty

  • Postupně si doplníte jednotlivé certifikáty

Profil kandidáta

Jak si Vás představujeme?

  • Máte vzdělání zakončené maturitou

  • Máte výborné komunikační dovednosti a příjemné vystupování

  • Máte chuť učit se novým věcem

  • Výhodou je, pokud máte zkušenosti z finanční či obchodní sféry

  • Výhodou je hotová MIFID certifikace

Nabízíme

Co můžeme nabídnout Vám?

  • Zajímavé finanční ohodnocení se zajímavými bonusy

  • Můžete pracovat minimálně 1x týdně formou home office

  • Dostanete celkem 30 dnů volna

  • Navíc máte týden studijního volna na přípravu na certifikace

  • Projdete profesionálním školením

  • Dostanete plně hrazené stravenky

  • Budete mít plně hrazené rizikové životní pojištění

  • Dostanete příspěvek na penzijko

  • Ročně budete dostávat body do kafeterie

  • Budete mít zvýhodněné bankovní produkty

  • Samozřejmostí je telefon s neomezeným tarifem a 5GB dat, notebook

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sára Nechutová
ID: 4160136  Posting date: 12.9.2021  The job comes from another website or source.