Obráběč kovů - Turnov, 2 směny

Liberecký kraj

Popis pozice

Hledáte práci v menší firmě mimo automotive?

Orientujete se ve výkresové dokumentaci a znáte třískové obrábění?

Máte praxi na frézce?

.. pak to jste přímo Vy, koho hledáme! :)
  • obrábění dle výkresové dokumentace

  • obsluhování obráběcích zařízení i jiných strojů

  • kontrola kusů

Profil kandidáta

  • strojní vzdělání (mechanik strojů a zařízení, mechanik seřizovač, obsluha CNC apod.)

  • znalost třískového obrábění

  • orientovat se a číst ve výkresové dokumentaci

  • zkušenosti s frézkou (výhodou)

  • znalost programování v systému Heidenhain (výhodou)

  • manuální zručnost, spolehlivost

Nabízíme

  • motivující nástupní mzdu v rozmezí od 27 - 33 000 Kč

  • týden dovolené navíc

  • pohodovou práci v menší firmě s rodinnou atmosférou (mimo automotive)

  • benefity formou cafeterie

  • obědy v závodní jídelně s příspěvkem

  • občerstvení na pracoviští zdarma

  • pravidelné teambuildingy v kompletní režii zaměstnavatele

  • příspěvek na kurzy cizích jazyků

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4160287  Posting date: 13.9.2021  The job comes from another website or source.