Vedoucí lékárník - náborový příspěvek 150 000 Kč

Jihočeský kraj

Popis pozice

Otevřená pozice do jedné ze sítě lékáren bez vlastní laboratoře.

Máte-li požadované vzdělání i zkušenosti s vedením menšího týmu lidí, dejte nám o sobě vědět!
Hledáme spolehlivého člověka, který se postará o chod provozovny, bude poskytovat poradenství pro pacienty, spolupracovat při objednávání léků i komunikovat s farmaceutickými společnostmi. Budete se věnovat denním operativním činnostem a zodpovídat za výsledky lékárny.

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání specializované na způsobilost v oboru farmacie pro práci vedoucího lékárníka

  • Pro-klientský přístup k pacientům

  • Příjemné vystupování a profesionalitu

Nabízíme

  • Zázemí stabilní české firmy

  • Nástupní platové ohodnocení 52 000 Kč (po zkušební době 55 000 Kč)

  • Osobní přístup, příjemný pracovní kolektiv

  • Smlouvu na dobu neurčitou

  • Náborový příspěvek ve výši 150 000 Kč

  • 5 týdnů dovolené

  • Stravenky 100 Kč/den

  • Výrazné slevy na sortiment lékárny

  • Úhrada příspěvků do ČLnK a podpora kontinuálního vzdělávání v rámci ČLnK

  • Pracovní obuv a oděvy

  • Příspěvek na cestovné i parkovné

  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 4161573  Posting date: 14.9.2021  The job comes from another website or source.