Číšník/Servírka

Středočeský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s obsluhou hostů v restauraci nebo se vše rádi naučíte a chcete získat zkušenost v top gastronomickém provozu? Jste komunikativní, plní energie a máte nadšení pro gastronomii? Pokud jste na otázky odpověděli ano, tak pak hledáme právě Vás.

Nabízíme stabilní zaměstnání v mladém, přátelském kolektivu, kteří rádi pomohou. Je možnost školení přímo u našich dodavatelů. Pořádáme různé akce pro zaměstnance (sporotovní, kulturní), nabízíme zaměstnanecké slevy a výhody.

  • Obsluha zákazníků a aktivní komunikace s nimi

  • Poradenství týkající se výběru našich produktů a výrobků

  • Roznos jídla a pití, debaras

  • Práce s pokladnou

  • Připrava restauraci před a po provozu

  • Údržba čistoty a pořádku svěřených prostor

Profil kandidáta

  • Pozitivní osobnost plnou energie a nadšení

  • Vyučení v oboru není podmínkou

  • Zkušenosti z restaurace jsou ale výhodou

  • Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství

  • Pečlivost, svědomitost, komunikativnost, smysl pro humor, rychlost

  • Smysl pro čistotu a pořádek

  • Chuť učit se

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání na zámku v Ratměřicích

  • Pracovní smlouvu na plný úvazek, ale i brigádně

  • Dobré finanční ohodnocení

  • Stravu zdarma během směny

  • Skvělou zkušenost v top gastronomickém provozu

  • Vzdělávání a ochutnávky produktů

  • Možnost školení přímo u našich dodavatelů

  • Mladý kolektiv

  • Příjemné, kreativní prostředí

  • Účast na akcích pro zaměstnance (sportovní, kulturní, aj.)

  • Zaměstnanecké slevy a výhody

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš strukturovaný životopis.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4166530  Posting date: 21.9.2021  The job comes from another website or source.