Inženýr kvality - pozice je vhodná i pro absolventy

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro mezinárodní společnost se skvělou firemní kulturou, která má závod ve Slaném, hledáme nového Inženýra kvality, který umí číst technickou dokumentaci a má zájem rozvíjet vztahy s dodavateli v oblasti kvality!

  • Rozvoj a udržování vztahů s dodavateli v oblasti kvality

  • Nasazování nástrojů řízení kvality u dodavatelů

  • Přenášení požadavků zákazníků na dodavatele

  • Řešení reklamací a nápravných opatření, včetně vyhodnocování jejich účinnosti a efektivity

  • Hodnoce výkonnosti dodavatelů

  • Vzorkování dílů

  • Odpovědnost za provádění auditů u dodavatelů

Profil kandidáta

  • Minimálně středoškolské vzdělání technického zaměření

  • Zkušenosti v oblasti dodavatelské kvality jsou velmi vítány

  • Komunikativní znalost angličtiny

  • Znalost čtení technické dokumentace

Nabízíme

  • Velmi zajímavé mzdové ohodnocení

  • 13.mzda

  • Dotované závodní stravování

  • Příspěvek na dojíždění

  • Příspěvek na penzijní připojištní

  • Další možnosti vzdělávání

  • Kafeterie

  • Kontakt s nejmodernějšími výrobními technologiemi

  • Místo v nadnárodní společnosti, které se neustále rozrůstá

  • Příjemná firemní kultura, ve které je každý jednotlivec důležitý

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4168322  Posting date: 23.9.2021  The job comes from another website or source.