Ekolog pro výrobní společnost

Praha

Popis pozice

Máte zájem o životní prostředí a domluvíte se v anglickém či francouzském jazyce?

Pro našeho klienta, výrobní společnost sídlící v Praze, hledáme vhodného kandidáta na pozici Ekologa.

  • Komunikace s příslušnými úřady.

  • Hlášení dle legislativy.

  • Implementace ISO 14 001 ve spolupráci s externím poradcem.

  • Spolupráce s auditory.

  • Řízení požadavků ochrany životního prostředí - odpadové hospodářství, ochrana ovzduší, vodní hospodářství, chemické látky a směsi, ekologická újma, prevence závažných havárií aj.

  • Kontroly a prověrky pracovišť z pohledu OŽP.

Profil kandidáta

  • Zkušenost z výrobí společnosti.

  • Angličtina nebo francouzština na komunikativní úrovni.

  • Znalost implementace ISO 14 001.

  • Uživatelská znalost MS Office.

  • Zodpovědný přístup k práci, schopnost samostatné práce i spolupráce s kolegy, pečlivost.

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené.

  • Vlastní firemní jídelnu, ve které Vám přispějeme na hlavní chod 55% z ceny.

  • Příspěvek na dopravu.

  • Příspěvek na penzijní připojištění a to ve výši 5% z hrubé mzdy.

  • Kafeterii – systém, do kterého Vám budeme měsíčně přispívat 1000 Kč a ve kterém si můžete vybrat svobodně benefity od různých dodavatelů (lékárna, volnočasové aktivity atd..).

  • Plně hrazenou multi-sport kartu.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Cizl
ID: 4169595  Posting date: 27.9.2021  The job comes from another website or source.