Elektromontér - hledáme i šikovné absolventy!

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro nadnárodní a velmi stabilní výrobní společnost hledáme elektromontéry, kteří chtějí mít své jisté v kmenu společnosti a ocení práci v jednosměnném provozu a velmi klidném a čistém prostředí.

  • Montáž elektrické výzbroje dle výkresové dokumentace

  • Trasování kabeláže

  • Krimpování

  • Zapojování

  • Mechanická montáž

  • Důkladné zaučení zkušenými kolegy

  • Práce v jednosměnném provozu

Profil kandidáta

  • Vzdělání technického zaměření, preferováno elektro, které lze nahradit příslušnými zkušenostmi

  • Zkušenosti s montáží či opravami elektrických zařízení

  • Znalost čtení výkresové dokumentace

  • Vyhláška č. 50/1978 Sb. velkou výhodou

  • Schopnost pracovat v týmu

  • Fyzická zdatnost

Nabízíme

  • Mzda 28.000 - 34.000Kč na základě dosavadních zkušeností

  • Vánoční bonus

  • Týden dovolené navíc

  • 4 dny zdravotního volna

  • Stravenky v hodnotě 100Kč - možnost dovozu teplých jídel či stravování v nedaleké jídelně

  • Příspěvek na dojíždění

  • Penzijní připojištění

  • Příspěvek na jazykové kurzy

  • Bonusy za znalost jazyků

  • Po 1. roce poukázky na zdraví a kulturu v hodnotě 5000Kč/rok

  • Po 1. roce věrnostní příspěvek na dovolenou 5000Kč/rok

  • Finanční odměny pro dárce krve

  • Velmi klidné, čisté a nehlučné pracovní prostředí

  • Lidský přístup ze strany nadřízených a HR

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4171570  Posting date: 29.9.2021  The job comes from another website or source.