How can we help you?

Údržbář - 1 směna - Potravinářský průmysl

Liberecký kraj

Popis pozice

Hledá se šikovný údržbář pro našeho klienta zde v centru Liberce. A pozor! Není to žádný automotive a čeká Vás pouze 1 směna s flexibilní pracovní dobou.
Vaší náplní práce bude pravidelná údržba strojů na prodejnách a kuchyních, jejich čištění a sestavení zpět. Budete mít na starost vysávání moučného prachu na pecích, údržbu vzduchotechniky a klimatizace a drobné opravy budov a různých zařízení.

Profil kandidáta

Jako ideální kandidát byste měl/a mít předchozí praxi s údržbou a opravami strojů. Manuální zručnost a samostatnost je pro tuto pozici nezbytností. Vzhledem k flexibilní pracovní době budete mít prostor pro rozložení Vaší práce dle Vašeho uvážení, ale určitě společnost uvítá flexibilitu i z Vaší strany. Bude také potřeba abyste byl/a držitelem řidičského průkazu sk. B vzhledem k občasnému přejíždění na různé prodejny v rámci Liberce. Velkou výhodou bude pokud máte vyhlášku 50/1978 sb. § 6.

Nabízíme

Na oplátku Vám můžeme nabídnout nástupní mzdu 35-37 000,- Kč s nárůstem po zapracování na 40 000,- Kč. V rámci benefitů určitě uvítáte flexibilní pracovní dobu, práci pouze na 1 směnu, stravenkový paušál, svačiny - sněz co můžeš, očkování proti chřipce a další zajímavé benefity, které Vám rádi představí přímo ve společnosti na osobním pohovoru.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

ID: 4171785  Posting date: 29.9.2021  The job comes from another website or source.