Prodejce ve stavebninách

Praha

Popis pozice

Hledáte nové zaměstnání? Máte praxi z prodeje a vyznáte se ve stavebninách? Pokud ano, možná máme práci právě pro Vás! Pro našeho klienta, společnost vyrábějící a prodávající stavební materiály hledáme nové parťáky na pozici Prodejce stavebního materiálu.
  • kompletní servis pro zákazníky (znalost sortimentu, komunikace se zákazníky, asistence v nákupu, poradenství)

  • spolupráce s kolegy

  • zajištění dopravy zboží

  • objednávky zboží, kontrola skladových zásob

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání

  • uživatelská znalost práce na PC ( fakturace, práce s interním systémem)

  • zkušenost s prodejem

  • zkušenost ze stavebnin

  • dobrá schopnost komunikace se zákazníkem, schopnost poradit, hledat vhodná řešení

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání

  • podrobné zaškolení

  • fixní mzda + prémie

  • 8h pracovní dobu

  • možnost napracování hodin, placené přesčasy

  • občerstvení na pracovišti, stravenky

  • zaměstnanecké slevy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4176793  Posting date: 6.10.2021  The job comes from another website or source.