Technický obchodník junior

Karlovarský kraj

Popis pozice

Pro světoznámou značku v oblasti automatizace hledáme energického člověka bez či s minimem zkušeností, kterého láká obchod a moderní technologie v unikátní spojení pro společnost, která se řadí mezi nejinovativnější hráče ve světě průmyslu.

  • Aktivní rozvoj nových i stávajících obchodních příležitostí v oblasti průmyslu

  • Poznávání potřeb klientů s následným návrhem řešení na míru

  • Vyhodnocování a reportování obchodních výsledků

  • Profesionální prezentace společnosti

  • Odborné poradenství

  • Péče o svěřené portfolio

  • Kvalitní zaškolení v zahraničí

  • Region Karlovarsko a Chomutovsko

Profil kandidáta

  • Minimálně bakalářský titul z jakéhokoliv oboru - pozice je vhodná hlavně pro absolventa, či člověka s minimem zkušeností

  • Komunikativní znalost angličtiny

  • ŘP sk.B

  • Silný zájem o obchod a moderní technologie

Nabízíme

  • Fixní mzda 43.000 - 46.000Kč

  • Kvartální obchodní bonusy ve výši 33.000 - 43.000Kč

  • Služební vůz i pro soukromé účely

  • Palivová karta

  • Notebook a telefon

  • Kontakt s nejmodernějšími průmyslovými technologiemi

  • Velmi dobré obchodní a technické zaškolení

  • Stabilní, dlouhodobý pracovní vztah

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4181148  Posting date: 13.10.2021  The job comes from another website or source.