Svářeč - zámečník

Pardubický kraj

Popis pozice

Hledáte stabilní práci v moderním prostředí? Chcete pracovat pouze ve dne bez nočních směn? Máte zkušenosti se svářením různých materiálů a svářečský průkaz?

My hledáme šikovného svářeče popř. zámečníka výrobní firmy přímo v Litomyšli!

Náplní práce je:

  • práce přímo ve výrobě (žádné výjezdy na montáže)

  • sváření polotovarů dle výkresové dokumentace

  • práce s různými materiály (nerez, hliník, ocel)

  • obsluha ohraňovacího lisu

Profil kandidáta

  • SOU vzdělání

  • alespoň základní svářečský kurz

  • znalost sváření různých materiálů

  • schopnost pracovat dle výkresové dokumentace

  • technické myšlení, samostatnost, pečlivost

Nabízíme

  • práci na 1 směnu

  • stabilní zázemí mimo obor automotive

  • 5 týdnů dovolené

  • stravenky

  • příspěvek na penzijko

  • a další firemní bonusy a benefity...

Zaujala Vás nabídka? Klikněte na "odpovědět" a já se budu těšit na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4181890  Posting date: 13.10.2021  The job comes from another website or source.