.NET Developer (ASP.NET MVC)

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, společnost, která pracuje na projektech pro státní správu, samosprávu a další veřejné instituce, hledáme .NET Developera se znalostí ASP.NET MVC. Budete se podílet na vývoji aplikací a systémů na zakázku, například e-recepty, elektronické spisy, systémy pro elektronické pojištění a budete pomáhat s automatizací procesů.

  • vývoj webových aplikací na platformě MS.NET

  • pomůže při analýze zákaznických požadavků a návrhu řešení

  • bude pracovat na vývoji nových aplikací i se postará o údržbu stávajících

  • může se účastnit vývoje i na zahraničních projektech

  • a pokud se jedná o zkušeného matadora, svěříme mu i vedení projektu a koordinaci práce juniorních kolegů

Profil kandidáta

Požadavky

  • umíš pracovat jak na backendu tak i na frontendu

  • nedělají ti problém technologie jako je: .NET, C#, .NET Core, ASP.NET MVC, MVC Core nebo Entity Framework

  • dobře zvládáš práci s HTML, Javascript a JQuery

  • webové služby REST či SOAP máš v malíku, běžně pracuješ s JSON nebo XML

  • rozumíš si s databázemi MS SQL, umíš pracovat s SQL, T-SQL (případně PL/SQL)

  • máš komunikativní angličtinu, kterou využiješ při písemné i mluvené komunikaci se zahraničními klienty

Nabízíme

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu

  • HO 2-3x týdně

  • Standardní benefity: stravenky, multisportka, občerstvení a spousta dalších.

  • zázemí stabilní IT firmy se silnou pozicí na tuzemském i evropském trhu

  • práci v neformálním prostředí týmu analytiků, vývojářů a testerů, kde se vždycky najde někdo na pivko či grilovačku (máme tu i hodně cyklistů)

  • možnost účastnit se dlouhodobých projektů u nás i v zahraničí

  • prostor pro kariérní růst i sebevzdělávání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
David Veverka
+420702153281
ID: 4182436  Posting date: 14.10.2021  The job comes from another website or source.