Obchodník pro autorizovaného prodejce automoto

Zlínský kraj

Popis pozice

Rozumíte především dvěma věcem – obchodu a autům. Baví vás cestovat za zákazníky, domlouvat nové obchody a starat se o spokojenost klientů. Jestli vás předchozí popis vystihuje, hledáme právě vás. Pojďte k nám dělat to, co umíte a když budete dobří, postaráme se, abyste nechtěli jít pracovat jinam.

  • Budete prodávat náhradní díly na nákladní vozidla, přívěsy a návěsy

  • Vytvoříte nabídky a budete uzavírat obchody

  • Péče o stávající zákazníky pro vás bude priorita

  • Za zákazníky budete i cestovat a můžete si vybrat region v rámci celé ČR

Profil kandidáta

  • Hledáme samostatného obchoďáka

  • Potřebujeme zkušenost s automoto segmentem a orientaci v náhradních dílech na nákladní auta

  • Řidičák skupiny B je nutnost (budete jezdit za zákazníky)

  • Jestli jste absolvovali SŠ technického vzdělání, máte výhodu

  • Ideálně máte i portfolio klientů, které si s sebou přinesete, ale není to nezbytné

Nabízíme

  • Dáme vám fixní mzdu a velmi motivující provizní bonus z prodeje

  • K dispozici dostanete služební auto a po zapracování ho můžete klidně využívat pro soukromé cesty

  • Po zapracování si můžete užívat týden dovolené navíc

  • Samozřejmostí jsou notebook a telefon

  • Přispějeme vám na stravné a jestli si spoříte na penzi, rádi vám k tomu něco přihodíme

  • Můžete se opřít o tým kolegů, který vás podrží

  • Budete zastupovat firmu s dobrým jménem a ročním obratem několik miliard korun

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Žůrková
+420 733 626 275
ID: 4182854  Posting date: 14.10.2021  The job comes from another website or source.