Mechanik/-čka-seřizovač

Praha

Popis pozice

Hledáte nové zaměstnání na jednu směnu a máte vzdělání technického směru? Máte praxi na pozici mechanika/-čky-seřizovače a lokalita Praha 9 Vám vyhovuje? Umíte číst výkresovu dokumentaci a jste manuálně zruční? Odpověděli jste na většinu otázek "ano", tak pak hledáme právě Vás. Dejte nám o sobě vědět a těšíme se na Vaše reakce.
· Obsluha strojů a zařízení při vykonávání různých operací v elektrotechnické výrobě

· Montážní prace dle výkresové dokumentace

· Výroba elektrických přístrojů a zařízení

· Zaměření se na zlepšování procesů výroby

· Provádění kontroly interních vyrobených komponentů

· Dodržování nastavených předpisů s ohledem na vysokou úroveň kvality práce

· Odstranění zjištěných závad při vyzkoušení

· Nastavovaní mechanismů silových komponentů

· Montáž silových komponentů a jejich podsestav

Profil kandidáta

· SOU/SŠ vzdělání technického směru

· Zkušenosti na podobné pozici 1 rok (výhodou)

· Znalost čtení výkresové dokumentace

· Manuální zručnost, pečlivost, flexibilita

· Trestní bezúhonnost

Nabízíme

· Zajímavou a zodpovědnou práci v nadnárodní výrobní společnosti, která je světovou jedničkou ve svém oboru

· Jednosměnný provoz

· Příležitost osobního a profesního růstu

· Perspektivní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v lokalitě Praha 9 (příspěvek na dopravu)

· Příjemné pracovní prostředí-nejmodernější technologie

· Stabilní příjem (pravidelné měsíční prémie)

· Balíček nadstandardních benefitů: 13. mzda, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4182995  Posting date: 15.10.2021  The job comes from another website or source.